Звернення А.В. Ярославського
  /   Про нас  /   Звернення А.В. Ярославського


Звернення А.В. Ярославського, голови Наглядової ради DCH IM

Дорогі друзі!

Ласкаво просимо на сайт DCH - тут Ви зможете одержати максимум інформації про нашу історію, структуру, інвестаційні проекти, принципи і механізми роботи, стратегічні плани і перспективи розвитку холдингу.

Українська економіка сьогодні є однією з найбільш інвестиційно привабливих у світі, у неї величезний потенціал розвитку. Реалізація цього потенціалу залежить від багатьох чинників, у тому числі від фінансової бази і організаційно-управлінських ресурсів.

Тому команда DCH активно працює над залученням інвестицій у різні галузі і сектори економіки України, сприяючи тим самим підвищенню рівня їх конкурентоспроможності в системі міжнародних економічних зв'язків.

Ми не просто керуємо потужним диверсифікованим портфелем бізнесів - ми створюємо компанії нового типу, постійно впроваджуючи інноваційні технології, як на операційному рівні, так і в сфері управління активами. Послідовно нарощуючи капіталізацію компаній, що входять у DCH, ми одержуємо нові ресурси для прибуткового інвестування в перспективні проекти. І я впевнений, що інформація про наші ініціативи і програми буде для відвідувачів сайта не тільки пізнавальною, але і цікавою.

Голова Наглядової ради DCH IM
Олександр Ярославський