Місії та цінності
  /   Про нас  /   Місії та цінності
Изображение

Місія DCH

Максимально сприяти підвищенню глобальної конкурентоспроможності економіки України шляхом нарощування капіталізації компаній різних галузей і секторів. Забезпечуючи високу результативність і ефективність роботи підприємств, що входять у сферу інтересів DCH, вкладаючи кошти в стратегічно орієнтовані і соціально значимі проекти, ми таким чином створюємо плацдарм для нащадків, які по праву зможуть пишатися своєю країною та її досягненнями.

Принципи, якими команда DCH керується у своїй роботі, логічно продовжують і поглиблюють цю високу місію:

  • динамічність, що забезпечує досягнення високих бізнес-результатів;
  • гнучкість, що дозволяє оперативно реагувати на виклики ззовні й приймати оптимальні інвестиційні та управлінські рішення;
  • високий корпоративний IQ і нестандартне мислення, що допомагають бути завжди мінімум на крок попереду;
  • відповідальність перед усіма категоріями зацікавлених осіб (stakeholders), на яких впливає діяльність DCH.

Крім того, особливе значення керівництво DCH надає налагодженню ефективної взаємодії з партнерами, які разом з нами розвивають той чи інший бізнес-напрям. Принципова позиція DCH у будь-яких спільних програмах – це конструктивний діалог на основі взаємної поваги інтересів усіх сторін. Керівництво і команда DCH відкриті до взаємовигідного співробітництва з партнерами, які готові вкладати ресурси в реалізацію інвестиційно привабливих проектів.