Навчально-тренувальна база ФК «Металіст»
  /   Україна-2012  /   Навчально-тренувальна база ФК «Металіст»
Изображение

Об’м інвестицій DCH у проект склав $ 24,6 млн.

Нова учбово-тренувальна база ФК «Металіст» була побудована у два етапи.

Будівництво першої черги бази «Металіст» було завершено у 2009 році. Команда отримала сучасний житловий корпус, номери для футболістів, VIP-зону з апартаментами класу «люкс», медично-реабілітаційний центр з басейном 7х8, зону допінг-контролю, прес-центр та інше. Крім цього, в рамках роботи над першою чергою було проведено модернізацію футбольних полів.

Будівництво другої черги розпочалось навесні 2011 року. За проектом друга черга представлена у форматі чотиризіркового готельного комплексу. Комплекс включає 33 готельні номери. Загальна місткість першої та другої черги учбово-тренувальної бази «Металіст» у відповідності до вимог УЄФА становить 65 номерів. Будівництво другої черги пройшло з випередженням графіку. Поблизу котеджного містечка проведені роботи з будівництва паркової зони та під’їзної дороги. Також на базі були проведені роботи зі створення двох нових футбольних полів.

Під час проведення Євро-2012 комплекс виконуватиме роль тренувального табору та трансферної зони для збірних - учасниць турніру.

Мета реалізації проекту:
Поточний стан проекту: