Девелопмент
Изображение

Напрямок «Девелопмент» в рамках DCH реалізує компанія DCH Real Estate (DCH RE).

Девелоперський портфель DCH RE включає проекти, які реалізуються як в сегменті комерційної, так і в сегменті житлової нерухомості. DCH RE вибірково підходить до визначення пріоритетних локацій та продуктових сегментів. Географічно девелоперські проекти сконцентровані в таких регіонах, як Київ та Одеса (міста, на які приходиться найбільша доля вводу в експлуатацію нових майданчиків в цілому по Україні) та Харків («материнський» регіон DCH).

Пріоритетними для освоєння сегменти ринку є:

  • розвиток багатофункціональних комплексів, що часто також має під собою регенерацію, зміну існуючого зонування території;
  • будівництво невеликих житлових комплексів бізнес- та еліт-класу, кожний з яких є унікальним сам по собі як з точки зору своєї концепції, так і з точки зору профілю покупців, рекламної політики та стратегії.

Крім того, DCH інвестує кошти в реалізацію великих інфраструктурних проектів, зокрема в підготовку міста Харкова до проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

А в лютому 2012 року група DCH придбала 50% компанії Ovaro Holding Limited, яка володіє близько 60,1% статутного капіталу ХХІ Century Investments Public Limited, холдингової компанії девелоперської групи «XXI Век» (ХХІ Сторіччя, Київ), як повідомляє Вuilding.