Підписатися на новини

Видео презентация

Новини
  /   Прес-Центр  /   Новини

04.04.2017Група DCH купує страхову компанію ІНГО Україна

Група DCH Олександра Ярославського придбає найбільшу вітчизняну страхову компанію «ІНГО Україна». Станом на сьогоднішній день вже підписані документи з купівлі 25%-го пакета акцій, завершуються формальні процедури щодо закриття угоди. Подальша стратегія DCH по відношенню до даного активу спрямована на збільшення частки до 100%.

Власник і президент DCH Олександр Ярославський так прокоментував цю інвестицію: «Чому купив? Тому що економіку треба піднімати, а в країну інвестувати. Зовнішні інвестори не прийдуть, якщо не побачать, що всередині є життя, що український бізнес не тікає, а вкладає. А чому ІНГО? У січні вдалося запустити ХТЗ, виробничий процес налагодили, трактори почали сходити з конвеєра - стало нудно і купили ІНГО. Так актив за активом будемо рухатися і далі».

Як відомо, група DCH Олександра Ярославського за 20 років роботи в Україні успішно займалася розвитком різних інвестиційних проектів, в числі яких «УкрСиббанк», Черкаський «Азот», «Київстар» та ін. Інвестиції Олександра Ярославського тільки в розвиток Харківського регіону перевищили $ 1 млрд. , з них $ 300 млн. - в підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012.

«ІНГО Україна» - одна з найстаріших і найбільших українських страхових компаній, стабільно входить в число лідерів ринку за сумами страхових виплат, обсягом страхових премій та величиною власних активів. Має 28 видів ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, розгалужену філіальну мережу, обслуговує і роздрібних, і корпоративних клієнтів. В кінці 2016 р року Рейтингове агентство «IBI-Rating» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні uaАА (найвища надійність) з прогнозом «стабільний».

 

Повернутися до списку