Підписатися на новини

Видео презентация

Новини
  /   Прес-Центр  /   Новини

19.05.2017Група DCH Олександра Ярославського готова придбати Промінвестбанк

12 травня 2017 р. DCH направив Зовнішекономбанку (ВЕБ, РФ) пропозицію про придбання Промінвестбанку (ПІБ), дочірньої структури ВЕБ в Україні

Олександр Ярославський повідомив журналістам, що давно цікавиться покупкою банківських активів: «Вів переговори з Ощадбанком про покупку його української "дочки", підписав угоду про наміри, провів due diligence. Однак продавець в результаті відмовився від угоди». Тому він почав розглядати інші можливості і зупинився на ПІБі.

Найближчим часом група DCH планує подати заявку в Національний банк України, щоб почати необхідні для придбання Промінвестбанку погоджувальні процедури. Голова ВЕБ Сергій Горьков на своєму брифінгу сказав, що «зараз відповідь за НБУ, будемо його чекати».

Раніше, в 2016 р, Олександр Ярославський вже заявляв про свою зацікавленість в інвестуванні в український банківський сектор і про те, що вивчає можливість покупки однієї з трьох "дочок" російських банків в Україні. http://interfax.com.ua/news/economic/350690.html.

Група DCH відома своїми успішними інвестиціями в банківську систему - створенням одного з лідерів сектора АКБ «УкрСиббанк» та подальшим успішним партнерством з міжнародною групою BNP Paribas, що має 200-річну історію роботи на ринку фінансових послуг. BNP Paribas працює у 80 країнах і в даний час займає 1-е місце серед іноземних банків, представлених в Україні за розміром активів, чистими доходами, ринковою капіталізацією. У 2006 р. BNP Paribas купила у групи DCH 51% «УкрСиббанку» - на той час одного з універсальних банків, який найбільш динамічно розвивався на українському ринку. У 2009 р. актив повністю перейшов у власність BNP Paribas, проте Олександр Ярославський продовжив підтримку іноземних інвесторів в напрямку захисту їх інтересів на українському ринку.

Крім того, група має ряд ефективно керованих непублічних фінансових активів. А також знаходиться в процесі придбання страхової компанії "ІНГО Україна" (Київ). До теперішнього часу вже підписані документи з купівлі 25% -го пакета акцій, завершуються формальні процедури щодо закриття угоди. Подальша стратегія DCH по відношенню до даного активу спрямована на збільшення частки у страховика до 100%".

Група DCH за 20 років роботи в Україні успішно розвивала різні інвестиційні проекти, в числі яких крім "УкрСиббанку", також Черкаський "Азот","Київстар" і ін. Інвестиції Олександра Ярославського в розвиток Харківського регіону перевищили $ 1 млрд, з них $ 300 млн - в підготовку інфраструктури Харкова до Євро-2012. Попереднім придбанням бізнесмена був ХТЗ, який після 10-місячного простою почав роботу спочатку 2017 року.

 

Повернутися до списку