Підписатися на новини

Видео презентация

Новини
  /   Прес-Центр  /   Новини

22.09.2017Ярославський підписав Меморандум про стратегічне партнерство з Харківським політехом

Харківський тракторний завод підписав Меморандум про стратегічне партнерство з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут».

Документ сьогодні, 22 вересня, у рамках ІХ Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» підписали Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський та ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокіл.

Бізнесмен зазначив, що одним з успішних прикладів інвестиційної роботи групи компаній DCH було відновлення роботи ХТЗ. З початку року завод уже виробив більше 700 машин, до кінця 2017 року число вироблених тракторів марки «ХТЗ» зросте до 1 тисяч одиниць. Говорячи про підписаний Меморандум, Ярославський підкреслив, що угода відкриває нові перспективи для «Харківського тракторного заводу», який входить до групи DCH.

«Для нас це дуже важливо. Що таке «ХПІ»? «ХПІ» - це ВНЗ, який готує фахівців. Що таке «ХТЗ»? «ХТЗ» - це майданчик, це підприємство харківське, це українське підприємство, яке потребує таких фахівців. Тому, природно, для нас це дуже цінно. До цього ми підписали договір про спільну співпрацю з Харківським університетом (імені В. Н. Каразіна - ред.). Ми бачимо в цьому велику перспективу для себе як для заводу», - сказав Ярославський.

У свою чергу генеральний директор ПАТ «ХТЗ» Андрій Коваль зазначив, що сьогодні «ХТЗ» готовий надавати свою площадку для молодих фахівців-розробників.

«ХПІ» - це наш фактично профільний ВНЗ. Нам дуже потрібен приплив молодих фахівців, які в змозі рухати подальший розвиток наших моделей. Нас цікавлять насамперед фахівці в області проектування і технології. У нас вже досить високий середній вік працівників. Звичайно ж нам потрібен новий струмінь», - сказав Коваль.

Гендиректор заводу додав, що в рамках виконання Меморандуму з навчальним закладом ХТЗ буде заохочувати студентів, виплачуючи їм зарплату.

«Ми даємо можливість «ХПІ» обкатувати ті кадри, які вони виховують, ми готові давати їм нові знання, готові використовувати їх у практичних проектах, де люди будуть набиратися практичних навичок. Для «ХПІ» важливо, що вони можуть дати своїм студентам новий горизонт знань і отримати ту ж підтримку DCH, яка є інвестиційно-інноваційної структурою. Також ми будемо пропонувати зарплату. Людина вчиться в інституті, отримуючи повноцінну вищу освіту, в той же час частину часу проводить на заводі, отримуючи зарплату. Але моє завдання, щоб за цей період він перехопив основні навички від моїх досвідчених фахівців», - підсумував Коваль.

https://www.business.ua/opinions/yaroslavskiy_podpisal_memorandum_o_strategicheskom_partnerstve_s_kharkovskim_politekhom-591664/

 

Повернутися до списку