Підписатися на новини

Видео презентация

Новини
  /   Прес-Центр  /   Новини

07.11.2017Держгеонадр продовжила ліцензії "Сухій Балці" для видобутку залізної руди

Державна служба геології та надр (Держгеонадра) продовжила термін дії дозволів на видобуток залізної руди рудника "Євраз-Суха Балка" (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), проданого у травні компанією "Євраз" групі DCH бізнесмена Олександра Ярославського.

Як повідомляє Держгеонадр на своєму сайті, 7 листопада 2017 року відомство продовжило криворізькому руднику "Суха Балка" спеціальні державні дозволи на розробку родовищ руди в шахтах ім. Фрунзе і "Ювілейна".

"Видача ліцензій відбулася на виконання постанов Дніпропетровського окружного адміністративного суду і постанов Вищого адміністративного суду України", - йдеться на сайті відомства.

Ліцензії на користування надрами ПрАТ "Суха Балка" харківського бізнесмена Ярославського продовжені на наступні 20 років.

"Таким чином, керівництво Держгеонадр стримало слово, дане криворізьким шахтарям, забезпечити подальшу стабільну роботу стратегічного підприємства гірничо-металургійної галузі України", - зазначають в компанії.

За словами генерального директора ПрАТ "Євраз Суха Балка" Віталія Баша, що суб'єкт господарювання отримає спецдозволів є показовим прикладом відповідальної поведінки відомства.

"Продовження ліцензій дає підприємству впевненість у завтрашньому дні і можливість нормально планувати роботу", - сказав В.Баш, якого цитує прес-служба.

У свою чергу голова профспілкової організації рудника Віктор Щасливий зазначив, що з цього моменту співробітники підприємства можуть не переживати за свої робочі місця і заробітну плату.

"Інвестор в особі О. Ярославського поставив завдання розвивати виробництво. Було питання ліцензій - їх дію нам продовжили. Тепер починається період кропіткої роботи. Шахтарі "Сухої Балки" тепер можуть не переживати про благополуччя своїх сімей, - додав В. Щасливий.

Рудник "Євраз Суха Балка" - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні, спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. До складу рудника входять шахта "Ювілейна" і шахта ім. Фрунзе. На руднику працює близько 3,5 тис. чол.

"Євраз-Суха Балка" спеціалізується на видобутку і виробництві товарної залізної руди, до якої відносять агломераційну руду (вміст заліза 56-60%) і доменну руду (47% - 50%). Потужність рудника становить близько 3,1 млн тонн товарної руди на рік.

Станом реєстру власників на 29 травня 2017 року, компанії Kadish Limited (Кіпр) належить 99,419301% акцій рудника в загальній кількості акцій (99,551255% в загальній кількості голосуючих акцій).

Компанія Berklemond Investments Ltd., що входить до групи DCH Ярославського, придбала Kadish Limited.

Статутний капітал ПАТ "Євраз-Суха Балка" становить 41,869 млн грн, номінал акції - 0,05 грн.

http://interfax.com.ua/news/economic/460149.html

 

Повернутися до списку