Підписатися на новини

Видео презентация

Новини
  /   Прес-Центр  /   Новини

29.03.2019Для централізованого управління гірничо-металургійним бізнесом DCH Створена компанія DCH Steel

В рамках стратегії підвищення ефективності гірничо-металургійного бізнесу, керівництвом DCH прийнято рішення про створення компанії DCH Steel, яка буде централізовано керувати відповідними активами: Дніпровським металургійним заводом (ДМЗ, м Дніпро) і рудником «Суха Балка» (м.Кривий Ріг).

Суть проведених перетворень полягає в тому, щоб оптимальним чином вибудувати систему управління гірничо-металургійними підприємствами на етапі реалізації масштабних інвестиційних проектів. У процесі поступової вертикальної інтеграції буде сформовано виробничий ланцюжок «видобуток руди - збагачення - агломерація - плавка чавуну». Як підтвердив Олександр Ярославський, власник і президент DCH, обсяг передбачуваних інвестицій в активи цього сектора складе $ 150–200 млн протягом найближчих 5 років. За рахунок цих капіталовкладень на ДМЗ, зокрема, буде відновлений пічний фонд коксохімічного виробництва і побудована машина безперервного лиття заготовок. А на «Сухій Балці» планується організувати збагачувальну фабрику, освоїти запаси руди на більш глибоких горизонтах, оновити обладнання.

На рівні DCH Steel будуть централізовані загальноуправлінські функції, а виробничі підприємства сконцентрують свої зусилля на випуску продукції і вдосконаленні технологій.

Очікувані результати оптимізації управління гірничо-металургійним бізнесом DCН полягають в усуненні залежності від зовнішніх поставок агломерату, забезпеченні позитивної синергії діяльності ДМЗ і рудника, а також, як наслідок, в підвищенні конкурентоспроможності, стійкості і фінансових показниках.

Управління DCH Steel і формування команди керуючого центру доручено Віталію Башу, що працює в Групі більше 10 років. Віталій Баш народився в Вільногірську (Дніпропетровська область), здобув освіту на фізико-технічному факультеті Дніпровського національного університету, а також ступінь MBA Единбурзької бізнес-школи (Великобританія). Керував рудником «Суха Балка», раніше очолював Українську гірничодобувну компанію, яка входить в структуру DCH, і працював в секторі будівельних матеріалів керуючої компанії групи.

 

Повернутися до списку