Підписатися на новини

Видео презентация

Прес-релізи
  /   Прес-Центр  /   Прес-релізи

02.03.2015ТРЦ «Караван» названі кращими торгівельно-розважальними центрами Харкова та Дніпропетровська

26 лютого 2015 року, в рамках урочистої церемонії нагородження переможців Retail Awards 2014, ТРЦ «Караван» став переможцем національної премії України у сфері роздрібної торгівлі відразу у двох категоріях: «Торгові центри Харкова» та «Торгові центри Дніпропетровська».

На перемогу в номінації претендували 6 ТРЦ у Харкові та 11 ТРЦ у Дніпропетровську, які відповідають сучасним вимогам професійного класичного торгового центру.

ТРЦ «Караван» став лідером голосування, завдяки незалежному опитуванням споживачів, проведеному світовим лідером у галузі маркетингових досліджень компанією TNS, з урахуванням важливих для споживачів критеріїв (цінова політика, асортимент/набір орендарів, розташування, зручність, впізнаваність бренду, сервіс, програми лояльності та т.д.).

ТРЦ «Караван» у Харкові отримує премію Retail Awards другий рік поспіль.

«Ще одна почесна нагорода від Retail Awards є підтвердженням стабільного розвитку мережі ТРЦ «Караван», правильного вибору партнерів-орендарів і високої якості послуг, які надаються. Особлива цінність нагороди у тому, що вибір зробили саме споживачі. Ми щиро вдячні жителям Харкова і Дніпропетровська за довіру і оцінку нашої роботи!», - сказав генеральний директор CDA Real Estate, керуючої компанії мережі ТРЦ «Караван» Данило Владов.

ТРЦ «Караван» у Харкові - перший в місті професійно реалізований проект торгово-розважального центру в популярному західному форматі shopping mall, загальною площею 84937 кв.м. Орендована площа ТРЦ становить 59 194 кв.м., де представлені більше 200 магазинів популярних світових брендів.

ТРЦ «Караван» у Дніпропетровську - в результаті відкриття нового блоку ТРЦ у 2014 році, сумарна торгова площа дніпропетровського «Каравану» склала майже 100 000 кв.м, що зробило його найбільшим суперрегіональним торговим центром міста. У ТРЦ представлено більше 200 магазинів популярних марок одягу і взуття, 13 кафе і ресторанів, найбільший у місті кінотеатр «Мультиплекс», льодовий каток, дитячий розважальний комплекс «Ігроленд» та ін.

Довідка:

CDA Real Estate - керуюча компанія мережі торгівельно-розважальних центрів «Караван» - Київ, Харків, Дніпропетровськ. CDA Real Estate входить до групи компаній DCH - однієї з найбільших вітчизняних бізнес-групі, які найбільш динамічно розвиваються. Активи DCH представлені будівельними та девелоперськими компаніями, фінансовими установами та ін.

ТРЦ «Караван» - одна з перших мереж торгівельно-розважальних комплексів в Україні з більш ніж 10-ти річною історією, що об'єднують спеціалізовані торгівельні майданчики, розташовані у Києві, Харкові та Дніпропетровську, призначених для шопінгу, розваг і відпочинку. Загальна площа торгівельно-розважальних центрів становить майже 250 тисяч квадратних метрів. ТРЦ «Караван» об'єднують найбільших орендарів, галерею бутиків, кінотеатри мультиплекс, різні ігрові майданчики та атракціони, фуд-корти та інші об'єкти торгівлі, розваг і відпочинку.

Retail Awards «Вибір споживача» була заснована у 2011 році, і успішно проводиться вже протягом трьох років, стаючи все більш масштабною, популярною і загальновизнаною!

Retail Awards - це стимулювання роздрібних мереж до поліпшення рівня обслуговування та якості послуг, підвищення конкурентоспроможності на національній та світовій арені і, звичайно ж, завоювання головного трофея - визнання і лояльність споживача.

 

Повернутися до списку